Föremål som liknar spegel
4283 Spegel
1800-tal, bemålad ram. Bredd: 61 cm, höjd: 52 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 22 april 2024
4260 Spegel
105x53 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
4344 Spegelplatå
mässing. Diameter: 37 cm, höjd: 3,5 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2024
4376 Spegel
nutida, slipat glas, 80x60 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 22 april 2024
4323 Spegellampetter
ett par. Diameter: 30 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 22 april 2024
3068 Spegel
Gustaviansk stil, 116x56 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 22 april 2024
3067 Spegel
1900-tal, 119x53 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
4386 Spegel
Sent 1800-tal, 90x60 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 22 april 2024
3005 Spegel
Förgylld ram, 47x43 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024