9073 Kryddburkset
Gustavsberg, Pyro, 4+ 6 st
Såld: 300 kr
Såldes den 18 september 2017 -
3056 Kryddburkset
Såld: 800 kr
Såldes den 20 mars 2017 -
2145 Kryddburkset
11 delar, + kanna+ skärbräda, Gustavsberg, Ingrid
Såld: 350 kr
Såldes den 23 maj 2016
4381 Kryddburkset
Gustavsberg, 8 del,
Såld: 150 kr
Såldes den 30 maj 2011 -
2134 Kryddburkset
10 del, Gustavsberg
Såld: 450 kr
Såldes den 20 september 2010 -
3053 Kryddburkset
6+ 4 st, Gustavsberg,
Såld: 450 kr
Såldes den 31 maj 2010
3480 Kryddburkset
Gustavsberg, 16 del
Såld: 400 kr
Såldes den 2 mars 2009 -
8637 Kryddburkset
Gustavsberg, Pyro 15del, lagningar/nagg
Såld: 950 kr
Såldes den 12 november 2007 -
6128 Kryddburkset
Gustavsberg, Pyro 18 del, lagningar/nagg
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 oktober 2007