KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983271

nr 1298 3271

Akvarell

Fanny Pettersson, kvinna. Signerad, 54x24 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:49:24