KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12655419

nr 1265 5419

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Akvarell, Lars Lerin (f. 1954), Sverige. Vintermotiv från Lofoten. Signerad, daterad -84. Bladets mått: 57x85 cm

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

Utrop:

90.000 kr

Såld:

103.000 kr

måndag 15 juli 2019
kl 20:35:44

  • Klassiska

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin