KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13374238

nr 1337 4238

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Komposition, pannå, 30x40 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:29:36

1/7 19:19:21 1      100 kr
4/7 13:40:53 2      Vinnande bud