KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12931010

nr 1293 1010

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Teckning, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Polis/demonstranter. Signerad, daterad -68, blyerts, 40x55 cm

Konditionsrapport: skadad, vikmärke

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:45:43

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg