KONST / Litografier / Färglitografier 12308024

nr 1230 8024

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografier, 8 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv, signerade, lösa blad, 30x47 & 48x64

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:38:06

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist