KONST / Litografier / Färglitografi 14046189

nr 1404 6189

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 282/390. Motivet: 34x27, yttermått inklusive ram: 46x38 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:33:59

20/6 06:33:19 1      Vinnande bud

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin