KONST / Litografier / Gicléetryck 13725013

nr 1372 5013

Gicléetryck

Stina Bäckman, Kruset. Signerad, numrerad 27/50. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:17:32

13/1 23:26:13 1      Vinnande bud