KONST / Litografier / Serigrafi 12422087

nr 1242 2087

Maria Manuela Vintilescu

(f. 1959), Sverige

Serigrafi, Maria Manuela Vintilescu (f. 1959). Signerad, numrerad HC 14/20. Bladets mått: 50x70 cm

Maria Manuela Vintilescu, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:48:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Maria Manuela Vintilescu

Läs mer om Maria Manuela Vintilescu