KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419594

nr 1241 9594

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad VSL. Olja på pannå, 11x16

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 400 kr (per 16:32:52)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 18:28:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor