KONST / Litografier / Färglitografi 13725179

nr 1372 5179

Färglitografi

Hans Larsson. Signerad, daterad 82, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 53x66 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:29:16