GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 11299074

nr 1129 9074

Servisdelar

Gustavsberg, Pyro, 10 del

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 september 2017
kl 18:38:03

14/9 20:17:15 1      Vinnande bud

Gustavsbergs Porslinfabrik
Pyro
Gustavsbergs Studio