KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7585402

GOUACHE (F)

nr 758 5402

Birgitta Hallqvist, signerad-08, 69x47

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 maj 2012
kl 19:27:00

14/5 17:43:05 1      Vinnande bud

Gouache
Liknande föremål: akvarell akvareller birgitta hallqvist gouache täckfärg vattenfärg

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev