KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12688030

nr 1268 8030

Caroline af Ugglas

(f. 1972), Sverige

Oljemålning, Caroline af Ugglas (f. 1972), Sverige. Signerad. Olja på duk, 102x153 cm

Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 12 augusti 2019
kl 21:01:06

12/8 20:56:03 1      Vinnande bud

Caroline af Ugglas

Läs mer om Caroline af Ugglas