KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656623

nr 1365 6623

Acke Sjöstrand

(1875-1927), Sverige

Oljemålning, Acke Sjöstrand (1875-1927), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 51x36 cm

Carl-Axel (Acke) Sjöstrand, svensk bildkonstnär född 1875, död 1927.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:29:35

Acke Sjöstrand

Läs mer om Acke Sjöstrand