KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12372286

nr 1237 2286

Mario LUPO (1926-1992), Strandäng. Signerad, daterad -75. Olja på duk, 28x38

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:27:22)
Uppdatera
Visning

fredag 22/2, lördag 23/2, söndag 24/2 och måndag 25/2

Auktionen
avslutas:

måndag 25 februari kl 18:14:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor