KONST / Litografier / Färglitografi 12665191

nr 1266 5191

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Väderkvarn, Signerad, PT. Motivet: 12x8

måndag 29 juli 2019
kl 19:49:07

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson