KONST / Litografier / Färglitografi 13824563

nr 1382 4563

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Färglitografi, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige, Marin. Signerad, numrerad 73/280. Motivet: 35x50, yttermått inklusive ram: 47x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:21:19

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth