KONST / Litografier / Färglitografi 13636643

nr 1363 6643

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 273/290, bladets mått: 60x39 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:40:43

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik