KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13095268

nr 1309 5268

Lisa Larsson-Sundling

(f. 1956), Sverige

Etsning, Lisa Larsson-Sundling (f. 1956), Sverige. "Ett släkte i utdöende I". Signerad. Motivet: 52x35cm

Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:52:32

Lisa Larsson-Sundling

Läs mer om Lisa Larsson-Sundling