KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 12528481

nr 1252 8481

Leif-Erik Nygårds

(f. 1939), Sverige

Fotografi, Leif-Erik Nygårds (f. 1939), Sverige. Signerat offsettryck med text i tusch skriven av fotografen "Marilyn Monroe photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, June 27th 1962". Signerad, även copyrightstämplad a tergo. Offset print, bildyta 50x69,5 cm, löst blad. Inköpt direkt av fotografen

Leif-Erik Nygårds, svensk fotograf, född 1939.

Utrop:

18.000 kr

Såld:

16.000 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:12:23

29/4 19:07:23 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Leif-Erik Nygårds

Läs mer om Leif-Erik Nygårds