KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12455335

nr 1245 5335

Akvarell

Signerad Ignacius 1890, fartygsporträtt. Ryssland, Motivet: 20x33

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:17:37