MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12257220

nr 1225 7220

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 17 december 2018
kl 20:59:30

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson