MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 13725068

nr 1372 5068

Karmstolar

ett par, Sengustavianska provinsarbeten

Konditionsrapport: kompletterade slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:27:26