KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581420

nr 1358 1420

Jan Liljeqvist. Signerad. Olja på duk, 73x59cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:07:57