ÖVRIGT / Diverse / Bordstabletter 13038196

nr 1303 8196

Bordstabletter

4 st. Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, "Mirakel", 30x40 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:32:09

Josef Frank (1885-1967)
Svensk arkitekt, formgivare och professor med rötter i Österrike.
Firma Svenskt Tenn