MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrfåtölj 11755473

nr 1175 5473

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Snurrfåtölj, Jetson, Dux

Konditionsrapport: slitage, skador, ren obj.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 16 april 2018
kl 20:24:39

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson
Jetson av Bruno Mathsson