KONST / Litografier / Färglitografi 12422189

nr 1242 2189

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Färglitografi, Cecilia Sikström (f. 1962), Sverige. Signerad, numrerad 101/450. Motivet: 60x78 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:30:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström