KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7506010

nr 750 6010

Beda Löberg

(1895-1974), Sverige

Oljemålning, Beda Löberg (1895-1974), Fiskebodar, signerad & daterad a tergo -1958, pannå: 70x45

Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

3.300 kr

måndag 26 mars 2012
kl 19:55:55

  • Tema
  • 26 mar

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg