KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455105

nr 1245 5105

Bertil Wahlberg

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Sydländsk by. Signerad. Olja på duk, 67x33 cm

Bertil Wahlberg, född 1923 i Stockholm, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:36:52

1/4 10:27:27 1      Vinnande bud

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg