KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13777108

nr 1377 7108

Frédéric Iriarte

(f. 1963)

Blandteknik, Frédéric Iriarte (f. 1963), Signerad, 1989. Motivet: 49x64cm, yttermått inklusive ram: 59x73 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 februari 2021
kl 19:32:49

3/2 12:35:37 1      Vinnande bud