KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7607035

nr 760 7035

Edmond Marie Petitjean (1844-1925), Rotterdams hamn, signerad. duk 85x142, smärre duklagning

Utrop:

80.000 kr - 100.000 kr

Startbud:

40.000 kr

Såld:

40.000 kr

måndag 28 maj 2012

28/5 08:13:38 1      Vinnande bud

  • Klassiska