KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7607035

nr 760 7035

Edmond Marie Petitjean (1844-1925), Rotterdams hamn, signerad. duk 85x142, smärre duklagning

Utrop:

80.000 kr - 100.000 kr

Startbud:

40.000 kr

Såld:

40.000 kr

måndag 28 maj 2012

28/5 08:13:38 1      Vinnande bud

Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar rotterdams hamn

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev