KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486284

nr 1348 6284

TH Jansen

(f. 1914), Danmark

Oljemålning, Theodor Jansen (f. 1914), Danmark. Blomsterstilleben. Signerad TH Jansen. Olja på duk, 78x58 cm

Theodor Jansen, dansk bildkonstnär född 1914 i Köpenhamn.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 september 2020
kl 19:48:11

TH Jansen

Läs mer om TH Jansen