KONST / Litografier / Litografi 12702395

nr 1270 2395

Bruno Karlsson

(f. 1927), Sverige

Litografi, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Stadsmotiv, signerad. -86, HC upplaga, Motivet: 38x48

Bruno Karlsson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1927.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:41:45

26/8 18:32:01 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson