KONST / Litografier / Färglitografi 12769377

nr 1276 9377

Margareta Wilk

(1921-2000), Sverige

Färglitografi, 3 st, Margareta Wilk (1921-2000), Sverige. Signerade. Motivet: 67x41 cm

Margareta Wilk född Fischer, svensk konstnär född 1921, död 2000.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:03:51

Margareta Wilk

Läs mer om Margareta Wilk