KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12675321

nr 1267 5321

Valerij Chirkov

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Valerij Chirkov (f. 1943), Sverige. "I look for friends", signerad. Olja på pannå, 49x39 cm

Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 18:03:55

Valerij Chirkov

Läs mer om Valerij Chirkov