KONST / Litografier / Färglitografier 13534030

nr 1353 4030

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografier, 2 st, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Signerad, 23x34cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 20:59:52

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz