KONST / Litografier / Blandteknik 12837069

nr 1283 7069

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Blandteknik, Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 75/100. Bladets mått: ca 54x74 cm

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:34:34

  • Tema
  • 21 okt

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel