KONST / Litografier / Serigrafi 12931071

nr 1293 1071

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Stenbäcken", Signerad, numrerad -14/20, daterad -09. Serigrafi, oramad, bladets mått: 42x59 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:23:23

25/11 19:18:23 1      Vinnande bud

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg