KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12372293

nr 1237 2293

Juha Pykäläinen

(f. 1953), Åland

Oljemålning, Juha Pykäläinen (f. 1953), Åland. Stadsmotiv med bro. Signerad, daterad -85. Olja på duk 46x56 cm

Juha Pykäläinen, Åländsk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 07:30:05)
Uppdatera
Visning

fredag 22/2, lördag 23/2, söndag 24/2 och måndag 25/2

Auktionen
avslutas:

måndag 25 februari kl 18:23:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
19/2 14:22:10 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Juha Pykäläinen

Läs mer om Juha Pykäläinen