GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkset 11299073

nr 1129 9073

Kryddburkset

Gustavsberg, Pyro, 4+ 6 st

Konditionsrapport: slitage, skador, 1 saknar lock

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 september 2017
kl 18:34:40

Gustavsbergs Porslinfabrik
Pyro
Gustavsbergs Studio