KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13117297

nr 1311 7297

Yngve Lundström

(1885-1961)

Akvarell, Yngve Lundström (1885-1961), Signerad, år 1927. Motivet: 23x30cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:24:17

2/3 15:51:46 1      Vinnande bud