KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061046

nr 1406 1046

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -40, blomma i flaska. Olja på duk, 61x50 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:22:20

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman