KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12455087

nr 1245 5087

Färgetsning

Cristina Morono, 273/275, signerad, bladets mått: 42x35

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:14:21

27/3 14:08:48 1      100 kr
1/4 18:09:20 2      Vinnande bud