KONST / Litografier / Gicléetryck 13765009

nr 1376 5009

Gicléetryck

Niclas Jonsson, komposition med vaser och blad. Signerad, numrerad 24/100, mm ca 28x38 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:49:59

27/1 15:08:57 1      Vinnande bud