KONST / Litografier / Serigrafi 13557005

nr 1355 7005

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Serigrafi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad, numrerad 230/250. Motivet: 28x22 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:27:38

  • Tema
  • 19 okt

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely