KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12848120

nr 1284 8120

Kopparstick

Handkolorerat, Härfågel, ur Fågelbok av Anders Sparrman, 1800-tal, 32x24 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:01:07

24/10 08:05:06 1      Vinnande bud