GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 12498285

nr 1249 8285

Kryddburkar

Pyro, 2+ 5 st. Höjd: 10-15

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2019
kl 18:04:48

18/4 01:39:47 1      Vinnande bud

Pyro