KONST / Litografier / Färglitografi 12732187

nr 1273 2187

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 207/300. Motivet: 40x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:14:12

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer